Narodeniny

4 tematické miestnosti pre narodeninové oslavy v Bratislave. Oslavy narodenín už nikdy nebudú nudné! Zjedzte tortu a oslavujte v súkromnej párty miestnosti, potom si užite všetky aktivity v ADVENTICA Parku. Je to taká zábava, že môžete prísť bez detí a  my  budeme tomu rozumieť.

Súťaž - narodeniny!

Súťaž! Vyhrajte narodeninovú oslavu v parku ADVENTICA! Zaregistrujte sa a zapojte sa do súťaže a vyhrajte miestnosť na narodeninovú oslavu zadarmo. Sledujte vyhlásenie víťazov na facebookovom účte ADVENTICA a na našej stránke s novinkami.

Kontaktné informácie rodiča/zákonného zástupcu

#1 Dátum narodenia dieťaťa
Prihlásiť Se

P.S. Nezabudnite potvrdiť svoju registráciu kliknutím na odkaz v e-maile!

Ceny

Miestnosti pre narodeniny

V ADVENTICA parku máme pre narodeninové oslavy pripravené 4 miestnosti v rôznych veľkostiach . Oslavovať môžete spolu vo veľkom alebo malom kruhu priateľov. A nemusia to byť narodeniny! Veď aj promócia, krst či stretnutie s priateľmi je oslava.

Všetky miestnosti majú tému: niektoré sme pomenovali na počesť našich partnerov, iné  si tému našli sami.

Časté otázky

Pred rezerváciou miestnosti na narodeninovú oslavu si prosím prečítajte informácie o plánovanej oslave.

CENA NARODENINOVEJ PÁRTY

V cene narodeninovej oslavy je zahrnuté: cena miestnosti (v závislosti od veľkosti a dňa/času oslavy); počet detí (ak je detí viac, bude účtovaný príplatok); objednané sladkosti a doplnky; Záloha. Ceny sú uvedené v cenníku ADVENTICA. Je oslávenec nečakane chorý? Kontaktujte nás – pomôžeme vám zmeniť dátum rezervácie. Bohužiaľ, poplatky za rezerváciu vopred sú nevratné.

ČAS

Oslava narodenín sa môže konať vo vami zvolenom čase počas otváracích hodín parku. Závisí to od typu miestnosti a dňa. Dostupnosť si môžete pozrieť v rezervačnom systéme.

TERMÍN

Narodeninové oslavy trvajú 2,5 hodiny vrátane upratovania. Pripraviť sálu na narodeninovú oslavu je možné 15 minút pred začiatkom oslavy. Po narodeninovej oslave je potrebné miestnosť uvoľniť. Ak je miestnosť rezervovaná a neuvoľní sa včas, záloha je nevratná.

MIESTNOSTI

Na výber máte zo štyroch veľkostí miestností: malá (pre 10 detí), stredná (pre 15 detí) a veľká (pre 20 detí). 

REGISTRAČNÝ POSTUP

Prihlásiť sa a zaplatiť za párty môžete: na stránke ADVENTICA, telefonicky alebo na recepcií ADVENTICA. V deň akcie odporúčame prísť skôr, približne 15 minút pred začiatkom narodeninovej oslavy. Týmto spôsobom budeme môcť skontrolovať vašu rezerváciu a vykonať akékoľvek zmeny (napríklad, ak príde viac alebo menej detí, ako ste plánovali, ak si budete chcieť doobjednať jedlo alebo nápoje), poskytneme vstupné náramky a odprevadíme vás do narodeninovej miestnosti.

PORIADOK, ČISTOTA A ZABEZPEČENIE

Priestor treba nechať čistý a uprataný. Postaráme sa o vrecia na odpadky. Používanie zábavnej pyrotechniky, studeného ohňa a iných horľavých látok v priestoroch areálu je prísne zakázané. Jedinou výnimkou sú tortové sviečky.

ZÁLOHA

Záloha sa vracia osobe, ktorá si rezervovala miestnosť po skončení párty na recepcií. Podmienkou vrátenia peňazí je, aby bola izba uvoľnená načas a bola čistá. Zálohu vraciame vždy v hotovosti, bez ohľadu na spôsob platby.

VSTUP PRE DOSPELÝCH

Každé dieťa, ktoré sa zúčastní narodeninovej oslavy, môže mať so sebou až dvoch dospelých bez príplatku. Ak je počet dospelých dvojnásobok počtu detí, za ďalších dospelých sa účtuje poplatok za sprievodcu.

ANIMÁTOR

Ak si chcete priniesť vlastného zabávača, dajte nám vedieť vopred.

OBČERSTVENIE

Narodeninová oslava bez torty a maškŕt? Určite nie! V ADVENTICA Parku si môžete priniesť vlastné dobroty.

ČO NÁJDEM V NARODENINOVEJ MIESTNOSTI?

Jubilejná miestnosť bude vybavená stolom a stoličkami. Kanvica na teplú vodu, váza na kvety. V prípade potreby Vám zapožičiame nôž na krájanie torty alebo zápalky na sviečky. Ale poprosíme vás, aby ste sa o jednorazový riad postarali sami.

POZVÁNKY A POĎAKOVANIE

Oslávenci môžu vytvoriť pozvánky na narodeniny a poďakovanie pomocou našich šablón pozvánok ADVENTICA. Ponúkame aj symbolické darčeky pre hostí.

ODEV NÁVŠTEVNÍKA

V parku ADVENTICA je vstup v obuvi a naboso zakázaný. Odporúčame ponožky s protišmykovou gumenou podrážkou. Na mieste si môžete zakúpiť aj ponožky vhodné na zábavu. Odporúča sa tiež pohodlne sa obliecť: ideálne nosiť športové oblečenie, ktoré neobmedzuje pohyb. V oblasti trampolín je dôležité zakryť čo najväčšiu časť tela – vyberte si košeľu s dlhým rukávom a dlhé tepláky.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Odoberať
VšetkoJeHra Visa / Mastercard